Rixtwei 359, Leeuwarden

Over de Rixtwei 359
Op een heerlijk woonplekje in woonwijk Westeinde vind je deze fraaie en goed onderhouden 2-onder-1 kapwoning met aangebouwd kantoor aan huis en carport. Ruim perceel van 320 m2.
De woning is bijna geheel voorzien van kunststofkozijnen, 16 zonnepanelen en 4 slaapkamers. Tevens opvallend is het brede perceel met ruime oprit aan de voorzijde geschikt voor minimaal 3 auto’s.
Indeling als volgt:
Begane grond:
Entree/hal met meterkast, toilet, trap naar verdieping, ruime doorzon woonkamer met open keuken met uitgebreide keukenopstelling en schuifpui naar terras/tuin, doorgang naar achter-entree, met kantoorruimte.
Voorts een verzorgde achtertuin op het Westen met vaste berging en daarnaast nog houten tuinhuisje.
1e verdieping:
Overloop met vaste trap naar 2e verdieping, 3 slaapkamers, en moderne badkamer met ruime inloop-douche plus 2e toilet
2e verdieping:
Overloop en 4e (slaap)kamer/hobbyruimte
Bijzonderheden:
· Woning is grotendeels voorzien van kunststofkozijnen
· Zij - (Punt) gevel is geheel bekleed met kunststof rabatdelen
· Er zijn 16 zonnepanelen geplaatst, tegelijk met zonnepanelen is nieuw dakleer op platdak aangebracht.
· C.V. ketel is 1 jaar oud
· De woning is voorzien van (uitgebreid) energielabel A.
· Twee slaapkamers op zuid en west kant zijn voorzien van Pilkington Insulight ramen met screenline, dit zijn dubbel glas ramen met daarin gemonteerde zonwering.